АДРЕСА ОФІСУ «Прем'єр Експо» : Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, №4а
+38 (044) 496-86-45 (багатоканальний)
info@pe.com.ua

Онлайн семінар “Покращення якості Надання медичної допомоги на госпітальному етапі”

АДРЕСА ОФІСУ «Прем'єр Експо» : Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, №4а
+38 (044) 496-86-45 (багатоканальний)
info@pe.com.ua

28 травня 2020 р. компанія Premier Expo під егідою виставки Public Health провела онлайн семінар “Покращення якості Надання медичної допомоги на госпітальному етапі”.

Cоорганізаторами виступили: Світовий Банк (World Bank), МОЗ України, Національна Служба Здоров’я України (НСЗУ).

Захід відвідали головні лікарі та директори комунальних клінік країни, представники Департаментів охорони здоров’я всіх регіонів країни, а також представники USAID та Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ).

Семінар був присвячений модернізації відділень екстреної допомоги і можливості участі клінік в програмі фінансування від Світового Банку.

Ми отримали 591 заявку на реєстрацію, 485 з них підтверджених. У прямому ефірі були присутні 365 учасників. Всі матеріали семінару (відеозапис, презентації спікерів і партнерів) ми розмістили на сторінці сайту виставки і надали доступ до них всім зареєстрованим учасникам для ознайомлення.

Семінар отримав високі відгуки від учасників щодо своєї корисності для них (95% високих оцінок).

Також ми отримали підтримку і позитивні відгуки від партнерів заходу (4 організації, учасники виставки Public Health).Співорганізатори і партнери висловили бажання продовжувати розпочату співпрацю.