Войти в системуВойти в систему     РегистрацияРегистрация

Архив

2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  1970 
январь февраль март
апрель май июнь
июль август сентябрь
октябрь ноябрь декабрь

Голосование

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Новости

По вопросам взаимодействия и получения публичной информации о деятельности компании представители СМИ могут обращаться в «Пресс- службу» ДП «Премьер Экспо».

19 июля 2012

Турсалон «Україна 2012»: екзотика та лижі

За три місяці до старту 19-го Міжнародного туристичного сезону «Україна 2012», організатори назвали три ключові напрямки розвитку головної туристичної виставки осені. Екзотичний відпочинок, гірськолижні курорти та посилення інтересу до внутрішнього туризму - ось головні характеристики цього сезону.

На осінньому турсалоні найбільш будуть широко представлені три напрямки: екзотика, зимові види відпочинку та в'їзний туризм. За «снігові» канікули українців, які віддають перевагу лижам, сноуборду чи санкам, претендуватимуть як місцеві туроператори (у тому числі лижна школа «Буковель»), так і турецькі, польські, словацькі та фінські гірськолижні курорти. Екзотичні подорожі пропонують представники Мексики, Аргентини, Непалу. Розширюється пропозиція турів до Індії. Можливість просто погрітися на пляжах забезпечують туроператори Єгипту, Таїланду, ОАЕ, В'єтнаму, Шрі-Ланки, Туреччини, Сейшельських та Мальдівських островів, Домінікани та інші.

Безсумнівний успіх презентації України як господині футбольного Євро 2012 сколихнув на континенті та у світі в цілому хвилю інтересу до в'їзного та внутрішнього туризму. Цей сегмент ринку продемонстрував стійку тенденцію до зростання. Нагадаємо, за даними інформаційного центру «Україна 2012», під час чемпіонату іноземні уболівальники витратили в країні близько $ 1 млрд. В Україні вже відкрилися або відкриються до кінця року близько 70 нових готелів, з яких шість належать провідним світовим мережам - Fairmont, Hilton, Holiday Inn, Ibis, Park Inn, Sheraton. Було побудовано 2200 км нових автодоріг та відремонтовано ще близько 4000 км. Нові екскурсійні та туристичні маршрути з'явилися як в містах, що приймали чемпіонат, так і в інших традиційно привабливих для туристів регіонах. Тому українські туроператори з в'їзного туризму закономірно розраховують на 25-30% збільшення потоку туристів.

До 20 липня на турсалоні заброньовано понад 70% площі. Уже відомо, що з 11 по 13 жовтня в МВЦ на Лівобережній розгорнуться об'єднані стенди національних туристичних організацій Азербайджану, Болгарії, Угорщини, Єгипту, Індії, Мексики, ОАЕ (Дубай), Палестини, Польщі, Словаччини, Таїланду, Туреччини, Фінляндії, Шрі-Ланки та ін. Після кількох років на турсалон повернувся національний стенд Домініканської Республіки.

Вперше у виставці беруть участь туристичні компанії Caper Travel (Індія), Let's go Maldives, Resort Life Maldives (Мальдіви), Sun Travel & Tours, туроператор по Непалу «Нептур» і Fun WayHolidays (України), Labana Travel та ін Вони. приєднаються до таких «старожильців», як А.Е.Т., Join Up!, Pegas Touristik, Anex Tour, «Сієста», туристична фірма «САМ», Mouzinidis Travel, At Travel, Асна Тревел, Open Up, Air Arabia, Айті-Тур, Focus Travel Vietnam, 7 South - Seychelles, Larus Viaggi, «Ейр Лайф Логістик» та багато інших.

Традиційно у виставці беруть участь турагенції, туроператори, авіакомпанії, круїзні компанії, страхові компанії, готельні мережі, компанії, що займаються консалтинговими послугами в туризмі, підбором і навчанням персоналу, розробники ПЗ для бронювання турів, готелів, покупки квитків он-лайн.

19-й Міжнародний туристичний салон «Україна 2012» відбудеться з 11 по 13 жовтня 2012 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15, м. «Лівобережна»).

У перші два дні турсалон пройде, як і склалося, у форматі b2b для комфортного спілкування туроператорів та турагентів. У суботу, 13 жовтня, виставка відкриє двері для туристів.

Організатори виставки - компанії ITE Group Plc (Великобританія) та «Прем'єр Експо» (Україна). Офіційна підтримка - Державна служба туризму і курортів України. Виставка - учасник Міжнародної Асоціації туристичних виставок ITTFA та Всесвітньої туристичної організації UNWTO.

У попередньому турсалоні «Україна 2011» взяли участь понад 600 компаній, національних офісів, національних і регіональних туристичних адміністрацій, транспортних агентств, готелів, видань та страхових компаній з 40 країн світу: Азербайджану, Аргентини, Болгарії, Бразилії, Великобританії, В'єтнаму, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Індонезії, Іспанії, Італії, Кіпру, Китаю, Литви, Мальдівської Республіки, Мексики, Нідерландів, ОАЕ, Палестини, Перу, Польщі, Росії, Сейшелів, Словаччини, США, Таїланду, Тунісу, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Шрі-Ланки та ін. Загальна кількість відвідувачів виставки 2011 року склала 24 826 чоловік.

Більше інформації - на офіційному сайті виставки www.ukraine-itm.com.ua.


4 октября 2017

Международная туристическая выставка UITM 2017 - официально открыта!

На официальном открытии главного туристического события сезона, традиционно присутствовали представители государственного сектора, международных...
19 июля 2012

Ukraine 2012 Travel Market: exotic and skiing

Three months before the start of the 19th International Travel Market Ukraine 2012, its organisers named three key areas of the main autumn tourist...
19 июля 2012

Турсалон «Украина 2012»: экзотика и лыжи

Сегодня, за три месяца до старта 19-го Международного туристического сезона «Украина 2012», организаторы назвали три ключевых направления развития...
10 мая 2012

SIA’2012: премьеры новых моделей и брендов

Все участники Киевского международного автосалона SIA'2012 готовы представить украинские премьеры новых моделей и брендов автомобилей.
2 мая 2012

SIA’2012 представит украинскому рынку новые модели и бренды

В экспозиции Киевского автосалона будут представлены не только новые и обновленные модели известных марок, но и бренды-новички украинского рынка.
© 2013
SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158