АДРЕСА ОФІСУ «Прем'єр Експо» : Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, №4а
+38 (044) 496-86-45 (багатоканальний)
info@pe.com.ua

Віддамо належне одному з найбільших організаторів виставок в історії.

АДРЕСА ОФІСУ «Прем'єр Експо» : Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, №4а
+38 (044) 496-86-45 (багатоканальний)
info@pe.com.ua

Ми з сумом повідомляємо, що Роджер Шашуа, засновник компанії ITE Group і батько Марка Шашуа СЕО Hyve Group, помер в неділю 17 січня.

“Роджер був одним з титанів нашої галузі. Новаторська діяльність, яку він вів протягом усього життя, не тільки допомогла сформувати цей бізнес і, значною мірою, всю виставкову індустрію, а й намітила одні з перших кроків на шляху до більш взаємопов’язаного світу: 70-ті роки стали поворотною точкою глобалізації.

Коли ринки почали відкриватися, він скористався можливістю і створив кілька компаній в країнах з економікою, що розвивається, починаючи з Близького Сходу в 70-х. У 80-ті він одним з перших почав експансію на ринок Китаю, а потім, на початку 90-х, разом зі своїм братом Родді заснував ITE Group, орієнтовану на Східну Європу.

Те, що відбулося далі, було безпрецедентним для того часу. За кілька років ITE зросла від команди з трьох осіб, які працювали на кухні у мого дядька, до більш ніж 850 співробітників в більш ніж 10 країнах. До 1998 року ми проводили понад 85 виставок, які перетинали все нові кордони та з’єднували Захід з ринками, котрі були раніше недоступними. Його інновації досі є основними принципами галузі: він першим став займатися геоклонуванням у світовому масштабі, він приділяв велику увагу до одержуваного клієнтом досвіду — вважав, що кожен захід — це «шоу».

Після перетворення ITE в Hyve у 2019 році він дуже пишався цим. Він високо оцінив новий бренд і був неймовірно радий бачити, що новаторський дух компанії як і раніше задає стандарти в галузі.

Але він був не тільки видатним бізнесменом. Його неослабний апетит до життя створив йому репутацію харизматичного урагану енергії. Його найсильнішою стороною була його людяність, він володів незвичайною здатністю спілкуватися з людьми з усіх верств суспільства. Він прожив своє життя, повністю віддаючись всьому, що робив, з пристрастю, смиренням і неабиякою часткою гумору.

Роджер залишає після себе спадщину, яка зараз так само актуальна, як і на початку його кар’єри. Він був незаперечним від природи та ніщо не надихало його більше, ніж невизначеність навколо нього. Нещодавно він міркував про те, як COVID прискорить всілякі радикальні зміни, і, поки він говорив про це, в його очах сяяв блиск можливостей, які відкриваються перед світом. Його властивість кидати виклик чинному стану речей, амбіції та безстрашність допомагатимуть нам на нашому шляху в чергову, революційну для нашої компанії еру.” – Марк Шашуа.

Давайте разом віддамо належне і вшануємо пам’ять Роджера Шашуа, людини, яку ми називаємо одним з найбільших організаторів виставок в історії.

Компанія Прем’єр Експо висловлює щирі співчуття сім’ї Шашуа.