АДРЕСА ОФІСУ «Прем'єр Експо» : Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, №4а
+38 (044) 496-86-45 (багатоканальний)
info@pe.com.ua

ПРО КОМПАНІЮ

АДРЕСА ОФІСУ «Прем'єр Експо» : Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, №4а
+38 (044) 496-86-45 (багатоканальний)
info@pe.com.ua

Premier Expo – єдиний міжнародний виставковий оператор в Україні.

Premier Expo щорічно проводить 14 міжнародних виставок в Україні, в яких приймають участь компанії з 60 країн світу.

Premier Expo щорічно проводить 14 міжнародних виставок в Україні, в яких беруть участь компанії з 60 країн світу.
З 2000 року завдяки виставкам Premier Expo тисячі українських компаній налагодили вигідне співробітництво з міжнародним бізнесом та представили на українському ринку сотні нових продуктів і брендів. Наразі виставковий оператор підтримує контакти з понад 1,036 млн. фахівців різних галузей економіки України, допомагаючи їм розвивати свій бізнес.
Виставки Premier Expo мають офіційну підтримку профільних міністерств і відомств, найбільших галузевих об’єднань і асоціацій, а також включені до переліку міжнародних подій, рекомендованих Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України.
Виставки Premier Expo – це єфективне рішення для розвитку вашого бізнесу.

Premier Expo це команда з 80 фахівців виставкової галузі, які 24/7 готові прийти на допомогу в просуванні вашого бізнесу на українському ринку. Компанія забезпечує підтримку у виборі місця на виставці, проектуванні та будівництві стенду, допоможе краще спланувати комплексну рекламну і маркетингову кампанію до, під час і після закінчення виставки. В рамках Байєрської програми та програми «Пошук дистриб’ютора» оператори нашого колл-центру забезпечать залучення на ваш стенд цільової аудиторії: закупівельників, потенційних партнерів і дилерів.

Ми постійно проводимо дослідження та аналіз експозицій, підвищуємо їх якість і надаємо широкий спектр додаткових послуг для вашої ефективної роботи на виставці.

З моменту свого заснування компанія «Прем’єр Експо» організувала та успішно розвиває ряд міжнародних виставок в Україні, серед яких:

Конгрес індустрії краси PRO Beauty Expo є законодавцем beauty-трендів весняно-літнього сезону в Україні.

Единий стоматологічний HUB в Україні. International Dental Forum  – виставка та науково-практична конференція, яка відбуваеться двічі на рік (весна і осінь).

Сьогодні виставки, як ніколи, дають чітке уявлення, хто з компаній залишився «на плаву», а хто пішов з ринку, які ніші звільнилися, і як слід спланувати свою тактику і стратегію в нових реаліях.

• Витрати на підписання контрактів під час  зустрічі на виставці в середньому на 40% нижчі, ніж без участі у виставці;
• 90% представників компаній, відповідальних за прийняття рішень, назвали виставки найкращим джерелом інфорaмаціі під час здійснення закупівель;
• демонстрація продукції на виставці в 6 разів більше впливає на продажі, ніж інші засоби просування;
• візуальний ефект від виставкового зразка може тривати до 14 тижнів.

Кого немає на виставці, того — немає в бізнесі!

Реклама на виставках

За 3-4 дні роботи виставку відвідують від 5 000 до 35 000 спеціалістів, що відкриває компаніям величезний потенціал для маркетингового просування та фінансового росту.

Скористайтесь комплексом рекламно-маркетингових послуг, які допоможуть вам досягти максимальної кількості поставлених цілей просування вашого бізнесу на українському та світовому ринках. Серед можливих опцій:

  • спонсорство
  • промоушн на виставці
  • реклама у спеціальних POS матеріалах та друкованих виданнях

Більш детальну інформацію про додаткові рекламні можливості ви зможете отримати звернувшись до офісу організаторів.

Антикорупційні принципи

Ми ведемо свій бізнес відкрито та прозоро. Дані кожної виставки, від статистичних показників до результатів опитувань учасників і відвідувачів, відкрито публікуються на сайті наших виставок.